Zakázková strojní výroba
Kde nás najdete
Nitara s.r.o.

Průmyslová zóna 526
687 38 Nedakonice
Česká republika
nitara(zavináč)nitara.cz více

O nás

Nitara s.r.o.

Dílce pro elektroniku, stroje a zařízení. Konstrukce, výroba, CNC obrábění, zpracování plechů, řezání a popisování laserem, montáž

Jsme malá kompaktní strojírenská firma s 25 zaměstnanci. Najdete nás na pravém břehu řeky Moravy v průmyslové zóně v Nedakonicích. Klademe si za cíl poctivou a pečlivou konstrukcí, vývojem a výrobou mechanických dílců a celků uspokojovat potřeby zákazníků, kteří přicházejí převážně z oblastí mimo klasického strojírenství, zejména výrobcům elektronických zařízení, speciálních strojů a přístrojů, designérům, reklamním agenturám a zkušebnám.

" Neděláme nic, co se nevejde na stůl."

Jednoduché krédo, které nás na začátku našeho podnikání nasměrovalo do sféry jemné mechaniky, přístrojů a přesného strojírenství.

Historie...

Kořeny společnosti sahají do roku 1994, kdy vzniklo sdružení podnikatelů Nitara zahrnující konstrukční kancelář a později i prototypovou dílnu. Od počátku se toto sdružení zaměřilo na zakázkový vývoj a výrobu mechanických částí přístrojové techniky jako například thermotiskáren, palubních počítačů, terminálů, přístrojových panelů, krabiček a pod. V roce 1999 se sdružení transformovalo do společnosti NITARA s.r.o. V roce 2003 se společnost přestěhovala z pronajatých prostor v Tupesích do vlastní, nově zbudované výrobní haly v Nedakonicích. Tento rok je zlomový i pro masivní zavádění CNC technologií do výroby při soustružení, frézování a zpracování plechu. Projekty konstrukční kanceláře vznikají již výhradně na bázi 3D CAD.

zpět
Nitara - Logo Obchodní hospodářská komora

© Created by Grafik-Art.cz

Mobilni pálenice Facebook