Zakázková strojní výroba

Modré kostky

Sada modrých kostek Nitara

Sada modrých kostek je malou ukázkou našich výrobních možností a technologické úrovně. Všechny díly, vyjma povrchových úprav, jsou vyráběny u nás. U našich konstruktérů vznikl i nápad a technické řešení této 3D reklamy. Pokud se vám krabička našich MODRÝCH KOSTEK dostala do rukou a nevíte co s nimi, navštivte Návod na hru MODRÉ KOSTKY... Pobavte se s rodinou nebo přáteli, výrobu v klidu a bez hazardu přenechejte nám. Vyrobeno pro vás - MADE FOR YOU. Nitara - zakázková strojní výroba. Krabička (1) je vyrobena z 0,5mm silného hliníkového plechu Al 99,5 s povrchovou úpravou bezbarvý elox. Tvar vysekáváme na tvářecím centru Baltec PWS 610/32 a následně ohýbáme na CNC ohraňovacím lisu Trumpf.

Kostky (2) jsou vyrobeny ze slitiny hliníku AlMgSi05. Vyrábíme je z tyčoviny na soustružnických automatech EMCOTURN 425 s poháněnými nástroji. V jedné výrobní operaci je vysoustružen základní tvar a frézovány plošky.

Důlky (3) na kostkách jsou vrtány na CNC obráběcích centrech Hurco až po eloxu. Krásně tak vynikne kontast eloxovaného povrchu v odstínu "Anodická modrá" a bodů v barvě kovu.
Logo (4) a další popisy gravírujeme přímo do eloxovaného povrchu CO2 laserem Epilog mini 24.
Plato (5) vysekáváme z mikroporézní pryže EPDM raznicí na hydraulickém lisu LSC6010.
Pytlík (6) s logem. Po té, co dostal český textilní průmysl "na zadek" od čínských producentů, našlo u nás ve výrobě místo několik švadlenek ze zkrachovalých šicích dílen. Jsou pečlivé a šikovné, takže nedalo moc velkou práci přeškolit je na obsluhu CNC strojů. A aby jim nebylo smutno po původním povolání, koupili jsme jim šicí stroj a vyšívačku. Takže i pytlíky jsou z naší dílny ;-).

zpět
Nitara - Logo Obchodní hospodářská komora

© Created by Grafik-Art.cz

Mobilni pálenice Facebook