Zakázková strojní výroba
Kde nás najdete
Nitara s.r.o.

Průmyslová zóna 526
687 38 Nedakonice
Česká republika
nitara(zavináč)nitara.cz více

Konstrukce, CAD, CAM

Je zaměřena převážně na přístrojovou techniku a speciální zařízení, kde zákazníkům mimo jiné nabízíme výhody:
  • spolupráce s kvalitními českými designéry
  • plného servisu od myšlenky, grafického ztvárnění, vypracování výrobní dokumentace až po realizaci
  • dlouholetých zkušeností s nasazením CAD
  • vzhledem k úzké provázanosti s vlastní výrobou rychlou realizaci prototypů a vzorků
  • zkušeností s kusovou i hromadnou výrobou
  • zkušeností v širokém spektru výrobních technologií při zpracování plastů, slitin barevných kovů, uhlíkových i nástrojových ocelí

Je naším posláním šetřit prostředky zákazníka volbou nejvhodnější technologie výroby každého dílce s ohledem na funkci, životnost a vyráběné množství...

CAD CAM:

SolidWorks

V naší kanceláři léty prověřený standard v oblasti 3D strojírenství. Kromě obvyklých funkcí výkonného objemového modeláře disponuje i funkcemi pro práci s plochami, plechovými díly, obsahuje nástroje pro konstrukci forem, lisovacích nástrojů, pevnostní analýzy. Má intuitivní ovládání a umožňuje rychlou tvorbu a modifikaci dílů, sestav i výkresů.

Podporované formáty:

CGR (CATIA® graphics), HCG (CATIA highly compressed graphics), Pro/ENGINEER®, IPT (Autodesk Inventor®), Mechanical Desktop®, Unigraphics®, PAR (SolidEdge®), CADKEY®, IGES, STEP, Parasolid®, SAT (ACIS®), VDA-FS, VRML, STL, DWG, DXF™, TIFF, JPG, PDF, Viewpoint, RealityWave, HSF (Hoops).

AutoCAD LT, DWG Editor

Software pro práci se standardy 2D CAD. Formáty DXF a DWG hojně používáme pro export dat do návazných technologických procesů, jako je řezání laserem, gravírování, frézování a niblování.

FeatureCAM

Platforma na které jsme sjednotili přípravu dat pro CNC frézovací i soustružnická centra, včetně poháněných nástrojů. Je to moderní, výkonné a rychlé CAD CAM řešení, založené na definování technologie. Zatím co u tradičního CAMu, který je založený na definování jednotlivých operací a kde je nutné zadávat spoustu parametrů, určovat hranice obrábění, definovat nástroj, řezné podmínky, kroky, operace hrubování nebo dokončení apod., FeatureCAM definuje přímo technologický prvek. Systém již sám dle vestavěných nebo uživatelských kritérií navrhne optimální a korektní řešení.
 
WinMax Desktop

Nástroj pro přípravu dat pro obráběcí centra HURCO pracující se systémem ULTIMAX. Unikátní systém efektivní i pro kusovou a malosériovou výrobu. Umožňuje načítat data přímo v DXF formátu, generovat 3D kontury a provádět grafickou simulaci obrábění.

zpět
Nitara - Logo Obchodní hospodářská komora

© Created by Grafik-Art.cz

Mobilni pálenice Facebook